خرید بازدید اینستاگرام

خرید بازدید اینستاگرام

برای خرید ویو، یکی از بسته های آماده زیر را انتخاب کرده و روی دکمه خرید بزنید.
۱۰۰۰۰ بازدید اینستاگرام
۵۵٫۰۰۰ تومان

تحویل با سرعت زیاد

ضمانت برگشت وجه

بدون نیاز به پسورد

۵۰۰۰ بازدید اینستاگرام
۳۵٫۰۰۰ تومان

تحویل با سرعت زیاد

ضمانت برگشت وجه

بدون نیاز به پسورد

۱۰۰۰ بازدید اینستاگرام
۱۰٫۰۰۰ تومان

تحویل با سرعت زیاد

ضمانت برگشت وجه

بدون نیاز به پسورد

ویو اینستاگرام چیست؟

View در زبان انگلیسی به معنی بازدید است. زمانی که شما یک ویدیو ۵۹ ثانیه ای را در قالب یک پست عادی، در پیج اینستاگرام خود منتشر می کنید، دنبال کنندگان یا همان فالوور های شما آن ویدیو را تماشا می کنند. توجه داشته باشید که الزاما افرادی که از ویدیوی شما بازدید نموده اند، آن را لایک نمی کنند. چرا که ممکن است مورد پسند آنها قرار نگرفته باشد.

هر بار که از ویدیوی شما بازدید شود، تعداد View آن فیلم افزایش می یابد. اگر واکنش فالوورهای شما به ویدیویی که در پیج خود منتشر کرده اید، مثبت باشد، احتمال اینکه ویدیو وارد Explore (اکسپلور) شوذ، زیاد است. و این یعنی شانس دیده شدن فیلم شما توسط افرادی که فالوور شما نیستند. علاوه بر View، یک فیلم تعداد لایک هم دارد. برای مشاهده تعداد لایک یک ویدیو، کافیست روی عبارت ویو (View) بزنید تا اتعداد لایک ها را مشاهده کنید.

افزایش ویو اینستاگرام

یکی از بزرگترین مزایای خرید ویو از سایت فالوورا این است که ویدیوی شما راهی اکسپلور خواهد شد. زمانی که شما سفارش خود را ثبت می کنید، کمی زمان می برد تا خرید شما اعمال شود (حدود یک ساعت) و با مشاهده نتیجه، متعجب خواهید شد. برای مثال شما ۲۰۰۰ بازدید خریداری کرده اید و انتظار دارید تا ۲۰۰۰ ویو به فیلم شما اضافه شود. اما در کمال تعجب می بنید که بعضا حتی تا ۲ برابر مقداری خریداری شده، به تعداد بازدید ویدیو افزوده می شود.

دلیل این نوع افزایش بازدید، این است که ویدیو شما وارد اکسپلور شده و افراد زیادی از آن قسمت، فیلم شما را مشاهده نموده اند. برای اینکه ببنید چه تعدادی از طریق اکسپلور اینستاگرام، فیلم شما را مشاهده کرده اند، می بایست پیج شما از نوع Business یا تجاری باشد تا اینستاگرام آمار دقیقی که جمع آوری کرده را در اختیار شما قرار دهد.

فوری نهایتا یک ساعت

همانگونه که در متن قبلی مطالعه فرمودید، به دلیل اینکه ویوهایی که از سایت فالوورا خریداری می کنید، باعث می شود تا ویدیوی شما وارد Explore شود و اینکار را با افزایش Impression پست شما انجام می دهد، مقداری زمان لازم دارد که نهایتا یک ساعت می باشد. اگر انتظار دارید، بلافاصله (فوری) بعد از خرید، شاهد افزایش بازدید باشید، پیشنهاد می کنیم خرید خود را از سایت هایی که فوری انجام می دهند، انجام دهید.

نحوه خرید بازدید اینستاگرام

در ابتدای این صفحه تعدادی پکیج آماده با تعداد بازدید از قبل تعریف شده، قرار داده ایم. با دقت پکیج ها را بررسی و پکیج مناسب برای افزایش بازدید ویدیوی خود را انتخاب و خرید نمایید. پس از انتخاب وارد صفحه ورود اطلاعات و پرداخت می شوید و پس از پایان عملیات خرید بازدید، سفارش شما ثبت و فورا وارد مرحله انجام خواهد شد. برای خرید بازدید اینستاگرام، شماره تلفن همراه خود را به درستی وارد نمایید تا چنانچه در انجام سفارش شما خللی ایجاد شد، بتوانیم شما را در جریان سفارشتان قرار دهیم.

فرآیند خرید بازدید بسیار ساده طراحی شده تا در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون سردرگمی و ایجاد زحمت برای شما، سفارش شما نهایی شود. در صورتی که در روند خرید بازدید اینستاگرام، پیشنهاد یا انتقادی دارید، حتما لطفا با ما در میان بگذارید.

چرا در زمان خرید بازدید اینستاگرام پیج باید عمومی باشد؟

همانطور که مطلع هستید، دسترسی و مشاهده پست های یک پیج اینستاگرام بصورت عام، تنها در صورتی امکانپذیر است که پیج شما در حالت Public یا عمومی باشد و در صورتی که پیج شما Private یا خصوصی باشد، تنها دنبال کنندگان پیج اینستاگرام شما قادر به مشاهده محتویات پیج شما خواهند بود. اگر دقت کرده باشید، یکی از نکاتی که در جدول قیمت ها قید شده، "بدون نیاز به پسورد" می باشد.

اگر پیج شما Public نباشد، سرور ما قادر به دسترسی به ویدیویی که شما برای آن خرید بازدید انجام داده اید، نخواهد بود چرا که کلمه عبور پیج شما در اختیار سرور افزایش بازدید ما نیست. از اینرو به شدت توصیه می شود که تا اتمام افزایش بازدید، پیج خود را در حالت عمومی قرار دهید و در صورتی که پیج شما خصوصی یا private می باشد، پس از انجام عملیات افزایش بازدید، مجددا پیج خود را به حالت خصوصی بازگردانید.