تبلیغات اینستاگرام اصفهان

تبلیغات اینستاگرام در شهر اصفهان

شهر اصفهان بعنوان یکی از مهم ترین شهرهای ایران برای تجار سایر شهرها مخصوصا شهر تهران می باشد. جمعیت شهر اصفهان نزدیک به ۳ میلیون نفر می باشد و این جامعه آماری، پتانسیل مناسبی برای توسعه بازار کسب و کارهای مختلف به شمار می آید.

طبق بررسی های انجام شده، تعداد کاربران اینستاگرام اصفهان حدود ۷۰۰ هزار الی ۱ میلیون نفر بوده و این آمار باعث شده تا کسب و کارهای مختلف اصفهانی و غیر اصفهانی بدنبال تبلیغ در پیج هایی که بیشتر دنبال کنندگان آنها از شهر اصفهان هستند، باشند.

فالوورا با چندین پیج معتبر شهر اصفهان که دارای تعداد فالوور بالا و واقعی هستند، قرارداد بسته و برای افراد و کسب و کارهایی که قصد دارند در پیجهای اصفهانی اینستاگرام تبلیغ نمایند، پکیج های تبلیغاتی را تهیه نموده است.

پیج های تبلیغاتی اینستاگرام اصفهان

فالوورا تبلیغ شما را در بین حدود ۱۰ پیج اینستاگرام پرمخاطب از شهر اصفهان، نمایش خواهد داد. این پیج ها هر کدام دارای قوانین منحصر به خودشان بوده و قبل از انتشار تبلیغ شما، محتوای آن باید توسط مدیر یا ادمین تایید شود.

چنانچه تبلیغ شما در وحله اول مغایرتی با شئونات اسلامی و قوانین فضای مجازی ایران و در وحله دوم قوانین انتشار تبلیغ در پیج های اینستاگرام اصفهان نداشته باشد، در صف انتظار برای انتشار قرار می گیرد.

به دلیل ترافیک بالای جدول زمانبندی نمایش تبلیغات، تبلیغ شما از یک ساعت پس از تایید تا نهایتا دو روز کاری، در پیجهایی که در پکیج تبلیغاتی که تهیه نموده اید، به نمایش در خواهد آمد.

از آنجا که شناخت جامعه هدف، از ارکان اصلی بازاریابی و تبلیغات می باشد، فالوورا با یک تیم حرفه ای و متخصص تبلیغات اینستاگرام اصفهان، قرارداد همکاری امضاء نموده تا در صورتی که شما نیاز به دریافت مشاوره در مورد محتوای دیجیتال موثر برای تبلیغ خود دارید و یا می خواهید قبل از ارسال تبلیغ خود در پیج های اصفهانی اینستاگرام، از مشاوره تخصصی تبلیغات استفاده کنید، تیم مشاوره بتواند، پاسخگوی نیاز شما باشد.

تبلیغات هدفمند در پیجهای اصفهانی اینستاگرام را به ما بسپارید تا از مشاهده بازخورد و نتیجه تبلیغ خود شگفت زده شوید …

هزینه تبلیغات در پیج های اصفهانی اینستاگرام

قیمت هایی که در پکیجهای تبلیغاتی مشاهده می کنید، مقطوع بوده و فالوورا صرفا بعنوان یک کارگزار تبلیغات در اینستاگرام، درصدی از مبلغ هر پکیج را بعنوان کارمزد برای خود در نظر می گیرد.

با این حال قیمت پکیج های تبلیغاتی اینستاگرام در مورد پیج های شهر اصفهان به گونه ای تعیین و تدوین شده تا هر کسب و کاری با هر بودجه ای بتواند برند، محصول و یا خدمات خود را در اینستاگرام و از طریق تبلیغات در صفحات اصفهانی این شبکه اجتماعی ترویج و توسعه دهد.

آیا فالوورا فقط در پیج های اصفهان تبلیغ شما را نمایش می دهد؟

خیر. فالوورا شروع فعالیت خود را با همکاری با چندین پیج از شهر تهران که از سراسر ایران فالوور داشتند، آغاز نمود. در ادامه تصمیم بر این شد تا علاوه بر شهر تهران، تبلیغات بومی اینستاگرام را نیز در حوزه فعالیت خود قرار دهد.

از آنجا که اصفهان یکی از پر طرفدار ترین شهرهای ایران برای کسب و کارهای مختلف می باشد و درخواست برای تبلیغ در پیج های اصفهانی بیش از سایر شهرهای ایران بود، در اولین گام بومی سازی تبلیغ اینستاگرام، ما شهر اصفهان را انتخاب نمودیم تا پاسخگوی درخواست های با اولویت بالا باشیم.

در حال حاضر با مدیر چندین پیج از شهرهای مختلف ایران از جمله مشهد و تبریز در حال مذاکره هستیم تا پکیج تبلیغات مشهد و تبریز را نیز در سبد خدمات خود قرار دهیم.

اگر شما صاحب پیج در یکی از شهر های تبریز و مشهد هستید و تعداد مخاطبان بومی شما ۸۰ درصد از کل دنبال کنندگان پیجتان هستند و تمایل دارید تا تبلیغات در پیج خود نمایش دهید، می توانید با مدیریت فالوورا تماس حاصل نموده و پیج خود را به ثبت برسانید.

لازم به ذکر است که فالوورا فقط به پیج هایی تبلیغات ارجاع می دهد که تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و در محدوده شئونات اسلامی، فعالیت می کنند.